Drewniane domki ogrodowe dla dzieci

Sposób na beztroską i radosną zabawę? Drewniany domek! Nie ma chyba malucha, który nie marzy o własnym, drewnianym domku w ogrodzie, w którym można spędzać czas na kreatywnej zabawie z rodzeństwem lub kolegami. Drewniane, ogrodowe domki dla dzieci to możliwość zabawy niemal przez cały rok i stworzenia miejsca, w którym dziecko może poznawać świat, odkrywać, czytać, rozmawiać z przyjaciółmi – krótko mówiąc stworzyć swój azyl, w którym czuje się bezpiecznie i radośnie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kolorowy i drewniany domek dla dzieci

W naszej ofercie przygotowaliśmy propozycje dopasowane do indywidualnych potrzeb rodziców, jak i ich pociec. Wyjątkowe domki wykonane z drewna zostały stworzone z myślą o najmłodszych, by mogli skryć się w miejscu, w którym marzenia i kreatywne zabawy nie mają granic. Oferujemy nie tylko standardowe domki, które są mniejszą wersją popularnych altanek stawianych w ogrodzie, ale i konstrukcje, które są namiastką placu zabaw. Dzięki kreatywnym zabawom na świeżym powietrzu, dziecko będzie chłonąć każdą chwilę spędzoną na marzeniach i beztrosce.

Drewniane domki ogrodowe dla dziecka

Drewniane domki ogrodowe dla dzieci to nie tylko miejsce zabaw, ale również miejsce, w którym maluch ma możliwość zgłębiania pierwszej wiedzy i poznawania świata. W domku zmieszczą się mebelki, a wszystkie przedmioty będą chronione przed złymi warunkami pogodowymi, dlatego bez problemu można przechowywać w nim również książki, bloki rysunkowe i przyrządy do kolorowania. W taki sposób Twój malec stworzy swój idealny świat w małym domku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie prezentujemy m.in. popularny domek Kubuś Puchatek, Laura lub Liam.

Domki ogrodowe to miejsca bezpieczne i stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwo malców. Wiemy, jak jest to istotne, dlatego wszystkie konstrukcje posiadają niezbędne atesty gwarantujące bezpieczeństwo podczas zabawy. Drewniane materiały oraz kanty tworzywa zostały poddane profesjonalnej obróbce. Ponadto na specyfikacji produktów można znaleźć szczegółowe informacje na temat instrukcji obsługi oraz wymagań dotyczących wzrostu, wagi i wieku dziecka, aby zabawa w domku była komfortowa. Wszystkie domki zostały stworzone przez dziecięcą wyobraźnię, dlatego gwarantują długą zabawę wewnątrz, jak i na zewnątrz.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl