Domki ogrodowe dla dzieci ze zjeżdżalnią

Jako dziecko, prawdopodobnie każdy z nas marzył o domku na drzewie wykonanym przez dziadka w swoim małym warsztacie. Mimo że współczesny świat bardzo się zmienił, pewne marzenia z dzieciństwa pozostają niezmienne. To marzenie o własnym domku w ogrodzie. W ofercie molte.eu znajdą Państwo domki ogrodowe dla dzieci ze zjeżdżalnią – prosty sposób na wielogodzinną zabawę na świeżym powietrzu wspólnie z rodzeństwem, rodzicami lub przyjaciółmi.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kolorowy domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Który rodzic nie chciałby spełnić marzenia swojego dziecka? Stworzenie dziecku prywatnego placu zabaw wcale nie jest trudne! W naszej ofercie znalazły się wyjątkowe rozwiązania dedykowane dzieciom, które są aktywne i chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Domki ogrodowe ze zjeżdżalnią to rozwiązania stworzone z myślą o kreatywnej, radosnej zabawie z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania małych odkrywców.

Bezpieczne domki ogrodowe dla dziecka ze zjeżdżalnią

Domowe ogrodowe ze zjeżdżalnią powstały w oparciu o restrykcyjne zasady bezpieczeństwa. Wszystkie elementy zostały stworzone i połączone w taki sposób, by malec nie zrobił sobie krzywdy podczas zabawy. Wszystkie domki z naszej oferty posiadają certyfikaty CE/EN 71 i ASTM oraz przeszły, z wynikiem pozytywnym testy TÜV. Certyfikat TÜV jest jedną z najsurowszych norm dotyczących jakości i bezpieczeństwa zabawek. Przygotowaliśmy propozycje różnych domków, które różnią się detalami, sposobem wykończenia, kolorami lub wielkością. Co ważne, można od razu zakupić domek np. z piaskownicą lub zjeżdżalnią, a w późniejszym czasie każdy z domków wzbogacać, np. zjeżdżalnią. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziesz rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twoich i Twojego dziecka.

Jeśli dysponujesz ogrodem lub miejscem, w którym Twoje dziecko ma możliwość bezpiecznej zabawy spraw, by te chwile były jeszcze bardziej wyjątkowe. Bezpieczne domki dla dzieci to świetny sposób na zagospodarowanie miejsca do zabawy dla Twojej pociechy oraz idealny sposób na urządzenie urodzin w plenerze. W naszej ofercie znajdziesz modele domków, dzięki któremu Twoje dziecko pokocha aktywność fizyczną i z przyjemnością będzie bawiło się w drewnianym domku ze zjeżdżalnią. Radość dziecka to również frajda dla rodziców!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl